Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Gry i zabawy dla najmłodszych

Przyjazne strony - gry i zabawy dla najmłodszych

Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą bezpiecznie korzystać z Internetu. Tu znajdziecie sporą dawkę wiedzy o internetowych zagrożeniach i zasadach Netykiety. Można obejrzeć sieciową telewizję, posłuchać internetowego radia, jest tu również cała masa konkursów ze wspaniałymi nagrodami. Przyłącz się do najfajniejszej społeczności internetowej.


Zabawna-kraina.pl to baza ciekawych propozycji gier i zabaw przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Portal kierowany jest zarówno do najmłodszych użytkowników jak ich rodziców i opiekunów. Zabawy zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo znaleźć interesujący pomysł na spędzenie dnia. Dodatkowo wszystkie artykuły można filtrować według wieku, ilości uczestników, formy zabawy i potrzebnego czasu.


Interaktywne gry i zabawy przygotowane przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne dla uczniów klas I-III. Bawiąc się, można jednocześnie nauczyć się zasad ortografii, liczenia, poznać zasady ruchu drogowego, udać się w podróż po Europie, czy też do teatru. Na pewno wszystkich ucieszy spotkanie z Mikołajem oraz przygotowanie pisanek na Wielkanoc. Zapraszamy do zabawy.

 


Strona przeznaczona jest dla małych dzieci i rodziców. Zawiera ponad 130 zabaw zaprojektowanych przez psychologów, tak by wspierać komunikację rodziców z małymi dziećmi oraz rozwijać ich wszechstronny rozwój.
 
 

Serwis dla dzieci w portalu wp.pl. Zawiera mnóstwo zabaw, gier, kolorowanek, puzzli. Warto tutaj często zaglądać. Można również tutaj znaleźć wiele odnośników do stron dla dzieci oraz mini-forum.

Klub Mamba to internetowe strony dla dzieci. Znajdziesz tu darmowe gry i zabawy online, konkursy z nagrodami, zagadki, puzzle, interaktywne malowanki, zabawę w łączenie punktów, oraz gadżety komputerowe i szkolne. Wszystko z myślą o dzieciach i dla dzieci - zabawowo, kolorowo, cukierkowo i radośnie - gry i zabawy dla dzieci w Klubie Mamby to pysznie spędzony czas.


Gry, bajki, malowanki i inne zabawy dla dzieci. Pociecha może także obejrzeć na stronie dwie bajki. Niestety, dostęp do niektórych części serwisu jest płatny poprzez sms. Pamiętaj, zanim zdecydujesz się wykupić dostęp, zapytaj o zgodę Twoich rodziców.

 Strona z zabawami, legendami, wierszykami, bajkami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów. I jeszcze coś dla smakoszy - misiowe przepisy na dobre, smaczne i zdrowe sałatki z warzyw, owoców i ... kwiatów. Życzymy wielu kulinarnych wrażeń, no i oczywiście "smacznego".

 


 

Miniserwis, w którym dostępnych jest wiele atrakcji skierowanych do dzieci - interaktywne gry i aplikacje (plan zajęć), tapety, a także wygaszacze. Serwis oferuje również kilka gier w języku angielskim. Całość w formie przyjaznej dla najmłodszych.


 

Strona dla dzieci i młodzieży. Znajdziesz tutaj dziecięce gry i zabawy, kolorowanki, kartki we flashu, krzyżówki, quizy. Serwis oferuje możliwość rysowania on-line i założenia własnej galerii. Warto zaprzyjaźnić się z Żyrafą !!!

 


Na stronie znajdziesz bajki dla dzieci - bajki do obejrzenia oraz bajki do poczytania. Zamieszczonych jest tutaj wiele bajek, które zostały starannie wyselekcjonowane, tak aby były odpowiednie nawet dla najmłodszych wiekowo dzieci. Są bajki starsze, na których wychowało się wiele pokoleń dzieci oraz nowe, obecnie modne i popularne wśród dzieci produkcje.


Strona Bajki.info to zbiór bajek dla dzieci młodszych i dla dzieci starszych. Znajdują się tutaj zarówno bajki do oglądania jak i bajki do czytania. Przy każdej bajce umieszczona jest krótka informacja o niej: dla jakich wiekowo dzieci bajka jest przeznaczona, czy i jakie wartości edukacyjne bajka przekazuje, bohaterowie bajki, itp.


 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ