Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Ucz się języków obcych

Przyjazne strony - uczymy się języków obcych

 

Strona z różnymi rozrywkami dla dzieci i młodzieży w języku angielskim. Dzieci mogą pograć w gry rozwijające umysł, układać puzzle, obejrzeć filmy.

 


W serwisie Angielski dla dzieci - Anglomaniacy uczniowie rozpoczynający przygodę z angielskim znajdą wesołe gry i zabawy językowe, piosenki i testy do nauki online, a także materiały do wydrukowania.


 

Internetowe kursy Mingoville to bardzo pomocne narzędzie w nauce języka angielskiego. Oparte na ciekawych grach, ćwiczeniach gramatycznych, piosenkach i rymowankach. Na stronie znajdują się ćwiczenia z czytania (reading), pisania (writing), ortografii (spelling).

 


Strona "Angielski dla dzieci" stanowi doskonałe źródło materiałów edukacyjnych dla najmłodszych, ich rodziców, oraz nauczycieli.  Na stronie znajdują się gry i zabawy językowe pomocne przy nauce angielskiego, piosenki i wierszyki dla dzieci, odnośniki do sprawdoznych i wartościowych stron edukacyjnych, a także, co najważniejsze, lekcje języka angielskiego dla dzieci.  Wg ekspertów językowych, naukę języka obcego powinno rozpocząć się od wieku 4-5 lat. Na rynku dostępnych jest wiele kolorowych, aczkolwiek drogich książek. Czyż w takim wypadku nie lepiej skorzystać z darmowych materiałów na tej stronie ?

 


 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ