Get Adobe Flash player

Szkolne Święto Języków Obcych

13 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie klasy 4 i 7 przygotowali krótki program artystyczny związany z tematyką spotkania. W maju zorganizowano w szkole następujące konkursy obcojęzyczne:
„Mistrz Języków Obcych” w klasie 7
„Mistrz Języka Angielskiego” w klasach 4, 5 i 6
W konkursie z języka angielskiego dla klasy czwartej, piątej i szóstej wzięło udział 18 uczniów. Każdy z uczestników napisał test ze znajomości języka angielskiego, dostosowany do swojego poziomu. 18 uczniów klasy siódmej zmagało się z testami w języku angielskim i niemieckim. W kwietniu odbył się międzyszkolny konkurs „PICTURE READING”. Uczestnik konkursu musiał napisać (ręcznie) opowiadanie w języku angielskim a dodatkowo przynajmniej 10 słów z tekstu zastąpić własnoręcznie narysowanym obrazkiem. W tej edycji konkursu wzięło udział 379 szkół a w tym 1658 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maja Budzynowska kl.6, Kinga Koźmińska kl.6, Helena Trela kl. 6, Daria Waloska kl.7, Antoni Mikołajczyk kl.5. Praca Antoniego została wyróżniona.

Oto laureaci konkursów szkolnych:
MISTRZ JĘZYKÓW OBCYCH
I miejsce – JULIA PIWOŃSKA
II miejsce ex aequo – DARIA WALOSKA i ERWIN KOWALIK
III miejsce – FILIP KOWALCZYK
Wyróżnienia : ZUZANNA CHOJNACKA, WIKTORIA KOMISARCZYK, NATALIA
STOLARCZYK
MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
I miejsce ex aequo – MAGDALENA KOWALCZYK kl.6, JAN BOMBA kl. 4
II miejsce – KATARZYNA LIPNIAK kl.5
III miejsce – MATEUSZ BĄK kl.4
Wyróżnienia: FILIP WÓJCIK kl.5, NADIA MOGIELSKA kl.6


Dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostały wręczone przez Panią wicedyrektor szkoły Teresę Szczepańską na uroczystym apelu.
Zwycięzcom gratulujemy! Organizatorkami wydarzeń były: p. Małgorzata Stolarczyk oraz p. Brygida Jasnos.

 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ