Wycieczka do "Zaczarowanego Lasu"

7 czerwca dzieci z grupy Tygryski, Misie i klasy drugiej wraz ze swoimi wychowawczyniami: panią Małgosią, panią Magdą oraz pania Basią odwiedziły "Zaczarowany Las". Wycieczka rozpoczęła się w Lecho-Landzie, którego centrum mieści się w małej jurajskiej wiosce Piasek koło Janowa. Do zaczarowanego lasu dzieci przewiozły „tramwaje konne”. Po drodze uczestnicy wycieczki spotkali leśniczego, który razem z małymi turystami poszedł w odwiedziny do Baby Jagi. Dzieci spotkały się z babcią Czerwonego Kapturka, Jasiem i Małgosią, Kopciuszkiem. A wszystko to odbyło się w prawdziwej leśnej scenerii,  gdzie można było usłyszeć wycie wilka oraz dostać pyszne ciasteczka od Czerwonego Kapturka. Dzień pełen wrażeń zakończył się kiełbaskami z grilla.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Tak było też tym razem z zaczarowanego lasu wróciliśmy bogatsi o nowe wspaniałe wspomnienia.