Szkolny Bieg Niepodległościowy o Puchar Dyrektora ZPO Oleszno

Dnia 8.11.2023 r. odbył się Szkolny Bieg Niepodległościowy o Puchar Dyrektora ZPO Oleszno. Organizatorami wydarzenia byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. A. Zawada i p. A. Kowalczyk. W biegu wzięło udział ok. 90 uczniów z klas IV – VII. Uczniowie pokonywali dystans z podziałem na kategorie wiekowe. Klasy IV – V biegły na dystansie 300 m, a klasy VI – VII na 600m.

W kategorii klas IV – V czołowe miejsca zdobyli:
I miejsce Jan Staroszczyk – kl. V
II miejsce Antoni Mikołajczyk – kl. V
III miejsce (ex aequo) Karol Fitas – kl. IV Antoni Wdowiak – kl. V
W kategorii klas VI – VII czołowe miejsca zdobyli:
I miejsce Alan Kowalczyk – kl. VII
II miejsce Bartłomiej Kapelusz – kl. VI
III miejsce (ex aequo) Maja Budzynowska – kl. VI, Mikołaj Gacia – kl. VI

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami za udział w biegu. Uczniowie, którzy zdobyli
czołowe miejsca zostali nagrodzeni po uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości przez
dyrektora szkoły p. Rafała Pacanowskiego i wicedyrektor p. Teresę Szczepańską. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Sponsorami pucharów oraz dyplomów była Rada Rodziców ZPO - Serdecznie dziękujemy.