Konkursie Recytatorskim - ,,Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej"

27.04.2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie – Małgosia Kowalczyk (klasa V) i Adam Mogielski (klasa VIII) reprezentowali nasza Szkołę w XI Konkursie Recytatorskim - ,,Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej" zorganizowanym przez Zespół Przedszkolno - Szkolny w Dobromierzu.

Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem: „Nigdy więcej wojny”. Wśród wykonawców znaleźli się wspaniali recytatorzy z powiatów: radomszczańskiego, koneckiego i włoszczowskiego.
Miło nam poinformować, że Małgosia zajęła I miejsce kategorii klas 4-6, a Adaś uplasował się na II miejscu w kategorii klas: 7-8
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.