Get Adobe Flash player

Międzynarodowy Dzień Zdrowia - Przedstawienie profilaktyczne „Żyj zdrowo”


W dniu 11 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się apel, na którym uczniowie z klasy piątej wystawili przedstawienie profilaktyczne „ Żyj zdrowo”. Wydarzenie odbyło się w ramach realizowanego programu TRZYMAJ FORMĘ.

Uczniowie naszej szkoły wysłuchali dobrych rad, jak przy zdrowiu, długie lata trwać. Jak je należy szanować, pielęgnować, aby nie chorować. Okazuje się, że to wcale nie jest trudne. Krótko mówiąc „aby zdrowym być, trzeba ćwiczyć, witaminki jeść i jogurty pić”. Gdy tak o zdrowie dbać będziemy to długo pożyjemy. Na pewno dodać należy jeszcze do tego humor i zabawę, bo one stanowią ducha podstawę – więc śmiejmy się i bawmy się!

Na apelu przedstawiono wyniki szkolnego konkursu „Dbam o zdrowe odżywianie”.
I miejsce w tym konkursie zajęła Lena Kowalczyk z klasy V, drugie miejsce zajął Filip Kowalczyk z klasy VII, a III miejsce zdobył Oliwier Kaczmarek z klasy V. Nagrodą dla uczniów pierwszych trzech miejsc były dyplomy i „witaminki” w otrzymanym zestawie świeżych owoców. W konkursie wzięli również udział: Olga Błażejczyk- klasa V, Nadia Mogielska – klasa VI, Daria Cierpica – klasa VI, Barbara Żesławska –klasa VII, Erwin Kowalik – klasa VII. Ci uczniowie za udział w konkursie otrzymali również „witaminki”, ale w nieco skromniejszym zestawie świeżych owoców.

 

Anna Resiak – koordynator realizowanego programu TRZYMAJ FORMĘ

 

 

     

 

 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ