Wycieczka klasy IIB

W dniu 20.10.2023r. klasa IIb z wychowawczynią Panią Teresą Siwek i rodzicami uczniów przeżyła wspaniały dzień w naszym wojewódzkim mieście. Uczestnicy obejrzeli w kinie bardzo interesujący i pouczający film ''Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy”. To piękny film o niezwykłej przyjaźni, który jest świetnym pretekstem do rozmowy na temat tego, jak odpowiedzialnie i mądrze opiekować się czworonożnym pupilem. Rodzicom pozwala spojrzeć, jak można wspierać dzieci w spełnianiu ich marzeń i zainteresowań.

Po spektaklu dzieci odwiedziły także bawialnie, gdzie zabawom i śmiechom nie było końca. Rodzice w tym czasie miło spędzili czas przy herbatce na rozmowie i obserwacji poczynań dzieci. Oczywiście nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald's. Szczęśliwi i pełni energii wróciliśmy do szkoły.