Spotkanie pierwszaków z koziołkiem Spoko

W dniu 12.09.2023r. uczniowie kl. I Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie wzięli udział w działaniach profilaktycznych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęcia prowadzone były przez policjantów Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, którzy w towarzystwie Koziołka Spoko - maskotki świętokrzyskiej Policji,  przybliżyli najmłodszym najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzieci nie tylko dowiedziały się, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, ale również uczestniczyły  w praktycznych działaniach. Na zakończenie spotkania asp. Łukasz Dumin wręczył dzieciom pamiątkowe opaski odblaskowe.