VII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: „Łąka i jej mieszkańcy”.

Po raz kolejny nasi uczniowie pięknie zaprezentowali się podczas konkursu recytatorskiego. Tym razem Kinga Koźmińska i Karolinka Kowalczyk zostały laureatkami VII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: „Łąka i jej mieszkańcy”. Impreza ta została zorganizowana przez Bibliotekę Szkolną i Samorząd Uczniowski w Zespole Przedszkolno- Szkolnym w Kluczewsku.

Karolinka w kategorii klas 1-3 zajęła III miejsce natomiast Kinga w zmaganiach uczniów klas 4-5 wywalczyła miejsce II. Opiekunami uczennic były Panie Iwona Kwaca i Teresa Szczepańska. Dyplomy i gratulacje Laureatki odebrały w obecności wicedyrektor Marioli Kamińskiej.
Cieszymy się z tych artystycznych osiągnieć i życzymy kolejnych sukcesów.