Gminne eliminacje OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom"

28 marca 2023 r. w Urzędzie Gminy Krasocin odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Konkurs ten jest doskonałą formą popularyzacji wśród dzieci i młodzieży ochrony przeciwpożarowej, kształtowania umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa oraz zapoznania z historią i tradycjami pożarniczymi. Zespół Placówek Oświatowych w Olesznie w turnieju reprezentowali uczniowie:

Mikołaj Kowalczyk - klasa V, Patrycja Kowalczyk, Karolina Picheta, Julia Przepióra, Julia Wójcik - klasa VIIIa. Do etapu powiatowego zakwalifikował się Mikołaj Kowalczyk, który będzie reprezentował szkołę i gminę 26 kwietnia w Starostwie Powiatowym. Mikołajowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym :)