Get Adobe Flash player

Wzięliśmy udział w akcji „ Spełniamy marzenia"

Grudzień to czas niezwykły, czas pełen uroku, miłości, pojednania, wzajemnego szacunku i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. To również czas, kiedy częściej niż zwykle obdarowujemy bliskich prezentami

Uczniowie naszej Szkoły pięknie włączyli się w 18. edycję akcji SPEŁNIAMY MARZENIA. Dzięki zbiórce pieniędzy zostały przygotowane paczki zgodne z marzeniami i potrzebami dzieci doświadczonych przez los, dzieci z rodzin niezamożnych, wielodzietnych.

Zebrane pieniążki posłużyły na zakup dla Nich: słodyczy, zabawek, książek, żywności, ubrań. Spełniliśmy marzenia siedmioletniej Julii oraz dwóch chłopców - pięcioletniego Kacperka i trzyletniego Marcelka.


Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w Akcję; tym, którym leży na sercu dobro i szczęście drugiego człowieka. Bez Was nie udałoby się spełnić marzeń Julii, Kacpra i Marcela. Jeszcze raz bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!!!

Uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie wraz ze szkolnymi koordynatorkami Akcji: p. Anna Nowicką i p. Teresą Szczepańską.

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ