Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Dzień Dziecka w naszej szkole

6 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dla naszych uczniów to był dzień pełen wrażeń, uśmiechów i świetnej zabawy. Przedszkolaki super bawiły się na pikniku przy bańkach mydlanych, zajadając lody i pizzę.
Część uczniów tego dnia udała się wraz ze swoimi wychowawcami na klasowe wycieczki. Pozostali mieli zapewnione atrakcje w szkole. Dzień rozpoczęła świetna zabawa przy karaoke, którą przygotowała p. Brygida Jasnos.

Następnie uczniowie, dzięki uprzejmości OSP w Olesznie, wzięli udział w pokazie sprzętu ratowniczego i udzielania pierwszej pomocy. Po tym wydarzeniu dzieci z klasy czwartej i piątej udały się na ognisko, gdzie nadal panowały klimat tańca i śpiewu. Klasa ósma w tym czasie rozegrała turniej tenisa stołowego. Niespodzianką dnia był słodki upominek dla dzieci od Koła Gospodyń Wiejskich z Oleszna oraz Rady Rodziców. Panie z KGW przygotowały dla naszych milusińskich przepyszne gofry z bitą śmietaną i owocami, Rada Rodziców ufundowała lody pakowane i lody w gałce. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspomnianym Przyjaciołom Szkoły za te piękne gesty. To był dzień, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

            

 

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ