Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Sukces Hani Siwek w ogólnopolskim konkursie plastycznym

 Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim grantowym „Konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej 2022” organizowanym przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie. Prace miały być wykonane techniką dowolną w formacie kwadratu o wymiarach 21 cm x 21 cm. Z każdej placówki mogło wpłynąć maksymalnie 5 prac. Nasza Szkolna Komisja wyłoniła z ponad dwudziestu wykonanych projektów właśnie taką ilość kartek i przesłała je do Warszawy. Były to wytwory plastyczne Alicji Bobińskiej, Szymona Dreja, Magdaleny Kałuzińskiej, Zuzanny Kowalczyk i Hanny Siwek.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpiło 28 marca 2022 r. i wyniki zostały ogłoszone na stronie internetowej Fundacji BGK www.fundacja.bgk.pl.
Okazało się, że kartki przesłało łącznie 86 szkół, bibliotek i domów kultury z całej Polski. Ostatecznie jury zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca oraz dziewięciu wyróżnień.
Jedną z wyróżnionych prac jest projekt kartki wielkanocnej wykonany przez uczennicę klasy drugiej Hanię Siwek.
Składamy serdeczne podziękowania wychowawczyniom klas 1-3 za motywowanie swoich uczniów do udziału w konkursie. Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród dla wszystkich uczestników projektu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.
Koordynatorkami konkursu w szkole były p. Dorota Sitkowska i p. Małgorzata Stolarczyk. 

      

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ