XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zbieramy pieniądze dla okulistyki dziecięcej

Już 30 stycznia 2022r. (niedziela) w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Tym razem fundacja zebrane pieniądze przeznaczy na wsparcie oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej celem zapewnienia tym małym pacjentom najwyższych standardów diagnostyki i leczenia ich wzroku. Tradycyjnie już wolontariusze z 34 Drużyny Harcerskiej przy Zespole Placówek Oświatowych w Olesznie będą w tym dniu kwestować na placu przy Kościele Parafialnym w Olesznie. Zachęcamy wszystkich chętnych do wsparcia tej akcji.

Dzięki naszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom i naszemu zaangażowaniu w te działania, mamy możliwość pomocy chorym dzieciom. Wierzymy, że przekazane pieniądze w tą styczniową niedzielę, poprawią los wszystkich potrzebujących dzieci mających problemy ze wzrokiem. Fajnie jest być razem, bez względu na wiek i przekonania. I to jest chyba najważniejsza rzecz, która powinna nam przyświecać w tym dniu.

Wolontariusze z Oleszna