Sukcesy uczniów w Gminnym Przeglądzie Talentów w Językach Obcych

Dnia 15 maja 2018 roku odbył się IV Gminy Przegląd Talentów w Językach Obcych w Mieczynie. Celem tego konkursu jest zachęcanie uczniów do nauki języków angielskiego i niemieckiego oraz promowanie talentów uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Krasocin.

Naszą szkołę w przeglądzie talentów reprezentował uczeń klasy V b Krzysztof Kowalczyk, który zaśpiewał w języku angielskim piosenkę pt. 'Lemon Tree". Krzysztof zajął II miejsce w swojej kategorii, a jego występ wzbudził duży aplauz wśród publiczności.

Drugą reprezentantką szkoły była Julia Amanda Kowalczyk, uczennica klasy VII. Śpiewając piosenkę w języku niemieckim, zaczarowała jury i widownię swoim pięknym głosem i zdobyła I miejsce.

Naszym utalentowanym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.