Sukcesy uczennic z naszej szkoły - po niemiecku

W dniu 16 grudnia 2016 r. w Domu Kultury we Włoszczowe uczennice z naszej szkoły wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Niemieckim zorganizowanym przez ZSP nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie i Szkołę Podstawową im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy.

Kasia Szczepańska - uczennica klasy III Publicznego Gimnazjum w Olesznie wywalczyła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, śpiewając pastorałkę „Du lieber Weihnachtsmann”.
Reprezentantką naszej szkoły podstawowej była Julia Amanda Kowalczyk z klasy VI, która zaprezentowała utwór „Letzte Weihnacht”, zdobywając III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Gratulujemy i życzymy solistkom kolejnych sukcesów wokalnych.

Małgorzata Stolarczyk