Podsumowanie akcji ekologicznej: "Zbieram Recykling Popieram"

Uczniowie Naszej szkoł po raz kolejny wzięli udział w gminnym konkursie ekologicznym: „Zbieram- recykling popieram". W konkursie wzięło udział 66 uczniów z wszystkich placówek oświatowych z terenu Gminy Krasocin, w tym aż 30 uczniów z naszej szkoły. Dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, organizator konkursu ufundował nagrody rzeczowe dla 20 uczestników, którzy przynieśli największą ilość surowców oraz wykonali zakładki do książek przedstawiające działania promujące segregację odpadów oraz wskazówki proekologiczne ze szczególnym uwzględnieniem zasad segregacji śmieci. Ponadto wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, artykuły szkolne i słodki upominek.

W konkursie zostali nagrodzeni następujący uczniowie ZPO w Olesznie.

Patrycja Kowalczyk ucz. kl. V - 5 MIEJSCE
Maja Budzynowska ucz. kl. VII - 7 MIEJSCE