Zbieramy nakrętki - podsumowanie

Zbieranie nakrętek to jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno - ekologicznych, organizowanych w naszej szkole. Podsumowanie tegorocznej JUBILEUSZOWEJ dziesiątej edycji akcji odbyło się 13 czerwca 2024 r. na apelu szkolnym, podczas którego koordynatorki p. Aldona Kowalczyk i p. Wioletta Nowicka podziękowały wszystkim uczestnikom. W bieżącym roku szkolnym udało się nam pozyskać łącznie 624 kg nakrętek. Liczba ta świadczy o dużym zaangażowaniu uczniów i rodziców, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Następnie wicedyrektor p. Teresa Szczepańska wyróżniła najbardziej zaangażowanych uczniów oraz przekazała im dyplomy i słodkie upominki. Najwięcej nakrętek zgromadzili:
• W ODDZAŁACH PRZEDSZKOLNYCH
I miejsce Aleksander Bernacki z grupy „Kotki” (80,5 kg nakrętek)
II miejsce Michał Kukla z grupy „Misie” (26 kg nakrętek)
III miejsce Weronika Piorun z grupy „Tygryski” (18 kg nakrętek)
• W KLASACH I-III
I miejsce Kacper Cierpica z kl. II a (40 kg nakrętek)
II miejsce Ania Zygmunt z kl. I (24 kg nakrętek)
III miejsce Jakub Strzelec z kl. III (23 kg nakrętek)
• W KLASACH IV-VII
I miejsce Kacper Stolarczyk z kl. VII (22 kg nakrętek)
II miejsce Maja Budzynowska z kl. VI (8,09 kg nakrętek)
III miejsce Mikołaj Kowalczyk z kl. VI (7,5 kg nakrętek)
Wszystkie zebrane nakrętki zostaną przekazane rodzicom 13-letniej Klaudii z Mieczyna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie wszystkim uczestnikom akcji zbierania plastikowych nakrętek.