Biwak szkolny klas I - III

9 października 2023 r. uczniowie z klas I-III uczestniczyli w całonocnym biwaku. Szkolne nocowanki już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły, są one świetną okazją do integracji zespołów klasowych. Dzieci pod opieką nauczycielek bawiły się, grały w gry planszowe, czytały - jednym słowem miło spędzały ze sobą czas. Opiekunami dzieci były wychowawczynie: p. Justyna Michałek, p. Barbara Mulewicz, p. Teresa Siwek, p. Iwona Kwaca oraz gościnnie p. Małgorzata Skoczek.

Miłą niespodzianką dla uczniów były odwiedziny Pana Dyrektora Rafała Pacanowskiego, który wręczył naszym milusińskim słodkości. Najwytrwalsi zasnęli dopiero nad ranem 🙂.