Uroczystość w Stanowiskach

7 czerwca 2023 r. Delegacja Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w  Olesznie, z dyrektorem Rafałem Pacanowskim na czele, wzięła udział w uroczystości patriotycznej w Stanowiskach (Gmina Kluczewsko). Poczet Sztandarowy, pod opieką Pani Aldony Kowalczyk, wystawili: Erwin Kowalczyk - chorąży, Grzegorz Charitonow, Bartłomiej Kasza, Maciej Barciński, Wiktoria Piec.

Organizatorem uroczystości byli: Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach, Gmina Kluczewsko, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Dobromierzu, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "Jodła" z Występ.