Podsumowanie konkursów Bożonarodzeniowych

W dniu 22 grudnia 2022r. odbyło się podsumowanie dwóch szkolnych konkursów plastycznych: ,,Mój Przyjaciel - Anioł Stróż" oraz ,,Szopka Bożonarodzeniowa". Konkursy cieszyły się sporym zainteresowaniem naszych uczniów. Do organizatorów wpłynęło 40 wyjątkowych prac. Komisja konkursowa miała nie lada kłopot, ponieważ każda praca była piękna i oryginalna. Jury postanowiło nagrodzić następujące prace.

"Konkurs Szopka Bożonarodzeniowa"
I miejsce - Zuzanna Kowalczyk, kl. IV, Filip Kowalczyk, kl. VI
II miejsce - Martyna Pytlos, kl. VI
III miejsce - Helena Trela, kl. V, Kuba Trela, kl. V; wyróżnienia: Mikołaj Kowalczyk, kl.V, Nikola Hernes, kl. IV, Szymon Pijewski, kl. IV.

Konkurs ,,Mój Przyjaciel - Anioł Stróż ":
I miejsce - Szymon Drej, kl. II
II miejsce - Antoni Wójcik, kl. IA
III miejsce - Aleksandra Gaik, kl. IB
wyróżnienia: Zuzanna Skiba, kl. IA, Antoni Siwek, kl. IB, Aleksander Strzelec, kl. II

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i poświęcony czas.
Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla wszystkich dzieci, które brały udział w konkursach.