Świąteczne warsztaty dla rodziców i uczniów

We wtorek  8 grudnia 2022 w naszej szkole w klasie IB odbyły się świąteczne warsztaty dla rodziców i uczniów. Już po ubraniu choinki i wykonaniu dekoracji mikołajkowej zagościła świąteczna atmosfera. Jej dopełnieniem było spotkanie na warsztatach i wspólne wykonanie świątecznych ozdób. To była doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzania czasu w rodzinnym gronie.  Ten rodzaj aktywności jednocześnie budzi  aktywność dzieci i rodziców, rozwija kreatywność ,wzmacnianie więzi uczuciowe między nimi oraz integruje grupę. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne prace, wykazując przy tym wiele pomysłowości.

Powstało wiele pięknych ozdób, które zdobią naszą salę, pokój nauczycielski i sekretariat, a także  miejsca w domach uczniów. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami, to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Wychowawczyni  Teresa Siwek dziękuje wszystkim za liczne przybycie i ogromne zaangażowanie. Mając bardzo pozytywne odczucia po odbytych warsztatach śmie myśleć, że kolejne kreatywne zajęcia tuż, tuż… przed Wielkanocą.