Mikołajkowa świąteczna sesja fotograficzna

6 grudnia z okazji Mikołajek została zorganizowana w naszej szkole świąteczna sesja fotograficzna dla całej szkolnej społeczności. Zarówno dzieci z oddziałów przedszkolnych jak również uczniowie klas I-III i IV-VIII przepięknie pozowali.
Świąteczną aranżację przygotowali rodzice uczniów klasy Ib z wychowawczynią. Szczególnie dziękujemy rodzicom za tak duże  zaangażowanie w życie szkoły.

Zdjęcia wykonała pani Aldona Kowalczyk. Do świątecznego pozowania przyłączyli się również nauczyciele, pracownicy obsługi, pan dyrektor, a nawet p. Wójt Ireneusz Gliściński. Czas płynie bardzo szybko, dzieci rosną, a zdjęcia pozostaną piękną pamiątką na zawsze.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii znajdującej się na naszym profilu fb.