Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”

Dzień 24 czerwca dla uczniów klasy III był dniem szczególnym, gdyż zakończyli oni I etap edukacyjny i pożegnali się ze swoją wychowawczynią Barbarą Mulewicz. Chcąc w piękny sposób zapisać się w pamięci uczących przedstawili program artystyczny, w trakcie którego wspominali dni spędzone w klasach I-III. Nie zabrakło wzruszających tekstów, w których dziękowali rodzicom, nauczycielom i wszystkim, dzięki którym pobyt i nauka w szkole były przyjemnością. Podczas występu uczniowie zaprezentowali dwa tańce, które spotkały się z dużym aplauzem ze strony publiczności. Na koniec wszyscy trzecioklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia I etapu edukacyjnego, które wręczył pan Dyrektor ZPO w Olesznie Rafał Pacanowski. I wreszcie nadszedł upragniony i zasłużony czas wakacji. Życzymy uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu powrotu w mury szkoły z uśmiechem na twarzach już jako uczniowie klasy czwartej. Do zobaczenia!