Get Adobe Flash player

Wycieczka do Warszawy

13 czerwca 2022 roku uczniowie klasy II i III naszej szkoły udali się na wycieczkę do Warszawy. Celem podróży było zwiedzanie obiektów znajdujących się na Krakowskim Przedmieściu oraz Centrum Nauki Kopernik. Całej wycieczce towarzyszyła wielka ciekawość, tych szczególnych miejsc. Po dojechaniu na miejsce uczestnicy wraz z przewodnikiem zwiedzali Stare Miasto, podziwiając Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela oraz Pałac Prezydencki.

Równo o godzinie 12:00 mieli okazję zobaczyć zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Po krótkiej przerwie na obiad w restauracji "Bazyliszek", wyruszyli do Centrum Nauki Kopernik. Po tych atrakcjach udali się na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki aby zobaczyć przepiękne widoki z 30 piętra.
Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do autokaru, aby rozpocząć podróż powrotną do domu. Wycieczka była bardzo udana. Uczniowie zobaczyli wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Zrobili sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń byli bardzo zadowoleni.

    

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ