Gminno-Parafialnym Konkurs Plastyczny "Mój Święty Patron”

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w Gminno-Parafialnym Konkursie Plastycznym ,,Mój Święty Patron”, którego organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II oraz Parafia Matki Bożej Różańcowej w Bukowie. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej wybranego świętego z uwzględnieniem jego wyglądu i charakterystycznych atrybutów. W etapie szkolnym wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i wyobraźnią. Cztery najciekawsze prace zostały przesłane do organizatora konkursu.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni.

I miejsce: Mikołaj Kowalczyk, kl. IV,

II miejsce: Bartłomiej Kapelusz, kl. IV,

wyróżnienie: Małgorzata Kowalczyk, kl. IV

wyróżnienie: Magdalena Kowalczyk kl. IV

Szkolną koordynatorką przedsięwzięcia była katechetka: p. Dorota Sitkowska.

8 grudnia 2021 r. Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie - Pani Agata Kapelusz-Derejska, wspólnie z Panią Ewą Terpic, w obecności Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie - Pana Rafała Pacanowskiego i wychowawczyni klasy IV - Pani Teresy Szczepańskiej wręczyła nagrody laureatom konkursu.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom!