Witaj Szkoło!

W dniu 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Niestety, wakacje się skończyły i trzeba było przywitać się ze szkołą i przypomnieć sobie o szkolnych obowiązkach.

O godzinie 8:00 rozpoczęła się Msza Święta. Razem z księdzem proboszczem i księdzem prefektem oraz nauczycielami i rodzicami dziękowaliśmy za udane wakacje oraz prosiliśmy o szczęśliwy rok szkolny.Towarzyszył nam również poczet sztandarowy naszej szkoły.

Następnie udaliśmy się na salę gimnastyczną. W tym roku była wypełniona po brzegi, zwłaszcza rodzicami uczniów klas pierwszych i trzech oddziałów przedszkolnych. Po raz pierwszy byli również wśród nas uczniowie i nauczyciele zlikwidowanej szkoły w Świdnie.

Szóstoklasiści zaprezentowali ciekawą akademię powitalną. Obok wierszy i piosenek pojawiły się humorystyczne scenki z życia szkoły - mieliśmy okazję, między innymi, uczestniczyć w nietypowej lekcji. Uroczystość zakończyło wystąpienie pani dyrektor Zofii Marcinkowskiej.

Potem udaliśmy się do klas na spotkanie z naszymi wychowawcami. Gdy zobaczyliśmy nowy plan lekcji, uświadomiliśmy sobie, że czeka nas wyjątkowo pracowity rok szkolny.

A tym, którzy martwią się, że znów trzeba chodzić do szkoły, przypominamy przysłowie: "Wszystko co dobre - szybko się kończy". Rok szkolny też...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w naszej fotogalerii.