Jasełka w naszej szkole

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły okres, na który długo czekają i dorośli i dzieci. To czas, w którym wszystko wydaje się łatwiejsze, a w sercach ludzi rodzi się pokój i dobro.

20 grudnia 2012 roku w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Olesznie uczniowie klasy piątej i szóstej pod opieką nauczyciela p. Andrzeja Kowalczyka przygotowali i przedstawili jasełka bożonarodzeniowe.

Po zakończeniu przedstawienia harcerze przekazali na ręce dyrektora szkoły pani Zofii Marcinkowskiej Światełko Betlejemskie, składając świąteczne życzenia. Za wzruszające spotkanie i przepiękne jasełka Pani Dyrektor serdecznie podziękowała oraz złożyła uczniom i nauczycielom świąteczno-noworoczne życzenia.

Następnie zostały wręczone nagrody za najpiękniejszy stroik świąteczny i szopkę betlejemską.

Wiktoria, Robak, klasa V