Szkolne jasełka

Dnia 19 grudnia 2008 roku odbyły się w naszej szkole jasełka bożonarodzeniowe. Organizatorem imprezy była pani Dorota Sitkowska. Jasełka przedstawiła klasa zerowa i pierwsza.

Ta uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Przybyli na nią uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dzieci przedstawiały różne zabawne sceny związane z narodzeniem Pana Jezusa, a chórek śpiewał kolędy.

Najmłodsze dzieci swoje role wykonały jak prawdziwi aktorzy. W nagrodę dostawali głośne oklaski.

Na zakończenie akademii harcerze z 34 Drużyny Harcerskiej przekazali społeczności szkolnej Betlejemskie Światło Pokoju.

Ostatnim  ważnym punktem uroczystości były życzenia świąteczne składane przez pana Dyrektora szkoły wszystkim zgromadzonym.

Jolanta Rogala