Dzień Kobiet

Dnia 8 marca na całym świecie obchodzone jest Święto Kobiet. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się dzień wcześniej uroczysta akademia. Przygotowali ją uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem pana Mariusza Deski.

Pełna humoru inscenizacja rozbawiła wszystkich uczestników: nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości. Nasi starsi koledzy okazali się dobrymi aktorami. Ich występowi towarzyszyły duże brawa.

Zobaczyliśmy wiadomości telewizyjne, odcinek serialu oraz koncert życzeń. Na zakończenie obdarowano wszystkie panie pracujące w szkole pomysłowymi bukiecikami.

Uroczystość zakończył pan Dyrektor, składając życzenia wszystkim dziewczynom i kobietom. Marzy nam się ( dziewczynom ), by Dzień Kobiet nie był jedyną okazją, kiedy jesteśmy obdarowywane kwiatami i prezencikami. Oby tylko mężczyźni zechcieli te nasze marzenia spełniać przez 365 (a nawet 366) dni w roku.

KOMRED