Dzień Nauczyciela w naszej szkole

15.10.2013 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo że w tym dniu zajęcia lekcyjne odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie  klasy drugiej i trzeciej, wspaniale przygotowani przez swoje wychowawczynie. Artyści pięknie wyśpiewali i wyrecytowali słowa podziękowania i uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Dużymi brawami nagrodzono występy taneczne, a zwłaszcza solowy popis Oli.

Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli piękne kwiaty.

W dowód uznania, jak co roku Wójt i Pani Dyrektor nagrodzili kilku nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczne oraz zaangażowanie w życie szkoły.

Zajrzyj do naszej fotogalerii

Barbara Mulewicz