Spotkanie informacyjne dla Rodziców dzieci urodzonych w 2004 r.

Dyrekcja Szkoły zaprasza Rodziców dzieci urodzonych w 2004 roku na spotkanie informacyjne na temat:

Promocja obniżenia wieku obowiązku szkolnego w województwie świętokrzyskim „Sześciolatki w szkole”.

Spotkanie ma na celu zapoznanie z aktualnym stanem prawnym związanym z możliwością zapisania 6-latków do szkoły oraz zmianami w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego, w tym rolą diagnozy przedszkolnej w ocenie stanu gotowości szkolnej dziecka.

Spotkanie odbędzie się 09 marca o godz. 17:00 na świetlicy szkolnej w budynku szkolnym w Olesznie.

Jednocześnie informujemy, że Kuratorium Oświaty w Kielcach organizuje spotkania informacyjne na ten temat w kilkudziesięciu przedszkolach na terenie naszego województwa. We Włoszczowie odbędą się one:

• 03.03.2010 r. w Przedszkolu nr 3 we Włoszczowie - godz. 16:00
  • 09.03.2010 r. w Przedszkolu nr 1 we Włoszczowie - godz. 16:00.

Zachęcamy Państwa do udziału w nich.

Prosimy również o zapoznanie się z listem Pani Kurator skierowanym do Państwa.