Wręczono nagrody za konkursy zorganizowane w I semestrze

Dyrektor Szkoły p. Rafał Pacanowski na uroczystym apelu szkolnym wręczył nagrody rzeczowe uczniom biorącym udział w konkursach zorganizowanych w I semestrze. Fundatorem nagród w konkursach szkolnych była Rada Rodziców, której składamy serdeczne podziękowania.

Uczniowie otrzymali nagrody za Szkolny Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora ZPO Oleszno zorganizowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Zwycięzcami rozgrywek zostali:

1. Kategoria dziewcząt:
    • I miejsce – kl. VII b
    • II miejsce – kl. VII a
    • I miejsce – kl. VIII b
    • II miejsce – kl. VIII
  2. Kategoria chłopców:
    • I miejsce – kl. VII b
    • II miejsce – kl. VII a
    • I miejsce – kl. VIII a
    • II miejsce – kl. VIII b

Koordynatorami wydarzenia sportowego byli p. Alicja Zawada przy współpraca p Andrzeja Kowalczyka. Ponadto uczniowie otrzymali nagrody za udział w konkursach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez p. D. Sitkowską, p. T. Siwek oraz ks. M. Rozina.
W dalszej części apelu Dyrektor wręczył nagrody dla laureatów następujących międzyszkolnych konkursów:
1.Wojewódzkiego konkursu ,,Recykling na miarę” zorganizowanego przez Fundację ,,VIVE Serce Dzieciom” w Kielcach. Laureatami tych zmagań zostali uczniowie: Erwin Kowalik kl. V, Patrycja Kowalczyk i Julia Wójcik z kl. VII a. Zwycięzcy zostali przygotowani przez p. Andrzeja Kowalczyka.
2.Konkursu plastycznego ,,Kartka dla bohatera”, zorganizowanego przez IPN w Kielcach. Laureatkami tego konkursu zostały uczennice: Zuzanna Kowalczyk i Lena Kowalczyk z kl. III przygotowane przez p. Barbarę Mulewicz. Dyrektor zakończył apel, dziękując uczniom za godne reprezentowanie naszej Szkoły w różnorakich konkursach życząc dalszych sukcesów.