Get Adobe Flash player

"W starym domu"

W naszej szkole już od dłuższego czasu trwały gorączkowe przygotowania do rozstrzygnięcia VI edycji konkursu wojewódzkiego ogłoszonego dla Klubów 4H Ziemi Świętokrzyskiej pod hasłem: „W starym domu”.

Celem tegorocznego konkursu było poznanie starego domu, będącego także świadectwem bogatego dorobku dziedzictwa kulturowego. Dzięki temu uczestnicy konkursu poznali rozplanowanie wnętrz domu, warunki życia, zwyczaje w nim panujące oraz przedmioty, którymi się w tym okresie posługiwano.

Prace komisji konkursowej rozpoczęły się już 24 września 2009 r. Natomiast ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród klubom 4H biorącym udział w konkursie odbędzie się 26 września 2009 r. w naszej szkole.Wojewódzka Komisja Konkursowa obradowała 24. 09. 2009 r. Decyzje były bardzo trudne. Na konkurs zgłoszono 27 prac na bardzo wysokim poziomie. A o to wyniki konkursu:

  • I miejsce - Kluby H4 z: OLESZNA, STADNICKIEJ WOLI i GRZYMAŁKOWA
  • II miejsce - Kluby H4 z: OŻAROWA, MIECZYNA i BUKOWY
  • III miejsce - Kluby H4 z: RUDY MALENIECKIEJ, WŁOSZCZOWIC i KRASOCINA

Wyróżnienie otrzymał Klub H4 ze SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO w BUSKU ZDROJU Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród klubom 4H biorącym udział w konkursie odbyło się 26 września 2009 r. w naszej szkole.

Redakcja.

Zobacz wystawę prac konkursowych oraz fotoreportaż z uroczystej gali wręczenia nagród.

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ