Nasze najmłodsze koleżanki śpiewają po angielsku

24.02.2010 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej włoszczowskiego Domu Kultury odbyły się eliminacje do czwartej edycji Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Joy Of Singing” Włoszczowa 2010, zorganizowane przez Zespół Placówek Oświatowych numer 2 we Włoszczowie i Dom Kultury.

Do eliminacji przystąpiło 65 uczniów z województwa świętokrzyskiego w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W grupie 43 osób zakwalifikowanych do konkursu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 marca o godzinie 10 w Domu Kultury we Włoszczowie, znalazły się również uczennice naszej szkoły: dwie koleżanki z klasy drugiej: Kasia Szczepańska i Dominika Mulewicz, które zaśpiewały piosenkę "Ring Ring" zespołu Abba oraz Ola Gacia z klasy VI , która zaprezentowała utwór "It`s My Party" Lesley Gore. Należy dodać, że znalazły się one w gronie 14 wykonawców z województwa świętokrzyskiego zakwalifikowanych do następnego etapu konkursu w kategorii szkół podstawowych.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w najbliższą sobotę, podczas kolejnego etapu konkursu. Trzymamy kciuki.

Redakcja