Kolejna edycja internetowego konkursu: Ortograficzna corrida 5

Rozpoczynamy już piątą edycję internetowego konkursu ortograficznego. Podobnie, jak w latach ubiegłych, przed uczestnikami konkursu stoi ogromne wyzwanie - muszą nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Pierwsze z pięciu dyktand pojawi się na naszej stronie internetowej, w zakładce KONKURSY SZKOLNE - pliki do pobrania już 24 października 2011 r.

Zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu, począwszy od klasy czwartej, do udziału w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają, podobnie jak w latach ubiegłych, atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem konkursu. Spełnienie wszystkich wymagań w nim zawartych daje szansę na sukces, czego wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie życzymy.

Życzymy powodzenia.

Redakcja