Wyniki konkursu: Ortograficzna corrida 3

Zakończyliśmy trzecią edycję internetowego konkursu ortograficznego: "Ortograficzna corrida 3". Wzięło w nim udział 26 uczniów klas IV -VI szkoły podstawowej oraz klasy IIIb gimnazjum. Do redakcji wpłynęło 115 dyktand. Uczestnicy konkursu musieli nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Każdy z uczestników musiał wypełnić i odesłać do naszej Redakcji pięć dyktand. Niestety, nie wszyscy spełnili ten warunek.

Najlepszymi umiejętnościami ortograficznymi wykazało się troje uczniów. Uzyskali po 499 punktów i zajęli trzy pierwsze miejsca:

I miejsce - Katarzyna Wójcikowska, kl. IIIb - łączny czas przesyłania plików: 62 godz. 11 min.

II miejsce - Weronika Omasta, kl. V - łączny czas przesłania plików: 161 godz. 39 min.

III miejsce - Mateusz Sitkowski, kl. VI - łączny czas przesłania plików: 2485 godz. 01 min.

IV miejsce - Karol Michalski: 498 punktów,

V miejsce - Mateusz Klimczyk: 497 punktów.

Szczegółowe informacje o uzyskanych punktach przez pozostałych uczestników można znaleźć TUTAJ.

Nagrody: słuchawki do cyfrowych odtwarzaczy multimedialnych, mysz bezprzewodową optyczną i pamięć flash USB 2GB oraz dyplomy za pierwsze pięć miejsc zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu: Ortograficzna corrida.

Redakcja.