Raz-dwa-trzy – Oleszno walczy!

W dniu 7 czerwca 2017 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w I Gminnym Turnieju Gier i Zabaw przy Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie. Turniej przebiegał pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo”.

W zawodach brało udział 7 szkół. Nasza drużyna zajęła III miejsce! Wyprzedzili nas tylko uczniowie z SP i UKS „Piekielnica” z Bukowy.

Oto bohaterski skład naszej drużyny:

• Emilia Koźmińska, Wiktoria Kukla, Michał Szałowski i Wojciech Gołdyn z klasy IIIa;
  • Nikodem Dachowski i Adam Janiszewski z klasy IIIb
  • Ewelina Gwóźdź i Maksymilian Kwaca z klasy IIb.

Kapitanem drużyny był Michał Szałowski.

Po części oficjalnej i uroczystym przyrzeczeniu sportowym zawodnicy mierzyli swoje siły w różnych konkurencjach. Turniej rozgrywany był według zasad fair play i sportowego ducha walki.

Oprócz pucharu i dyplomu, każdy uczestnik turnieju otrzymał medal i drobne upominki. Pomimo zaciętej rywalizacji wszyscy bawili się doskonale!

Opiekun grupy Małgorzata Skoczek