Wyniki konkursu ortograficznego dla najmłodszych

Zakończyliśmy trzecią edycję internetowego konkursu ortograficznego dla najmłodszych: "Młody torreador 3". Wzięło w nim udział 22 uczniów klas I -III szkoły podstawowej. Do redakcji wpłynęło 57 dyktand. Uczestnicy konkursu musieli nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Każdy z uczestników musiał wypełnić i odesłać do naszej Redakcji trzy dyktanda. Niestety, nie wszyscy spełnili ten warunek.

Najlepszymi umiejętnościami ortograficznymi wykazało się sześcioro uczniów:

I miejsce - Gabriela Rogala, kl. I,

II miejsce - Aleksandra Kałuzińska, kl. III,

III miejsce - Klaudia Grygiel, kl. I,

IV miejsce - Dawid Konik, kl. III,

V miejsce - Patrycja Pakuła, kl. III

VI miejsce - Dominika Mulewicz, kl. II,

Szczegółowe informacje o uzyskanych punktach przez pozostałych uczestników można znaleźć TUTAJ.

Nagrody: pamięci USB pendrive za trzy pierwsze miejsca oraz książki za trzy kolejne, a także dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu: Młody torreador.

Redakcja.