„Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

W dniu 20 maja 2008 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej dotyczącej wyboru prac na powiatowy konkurs plastyczny „ Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”. Organizacją konkursu w naszej szkole zajął się nauczyciel plastyki Andrzej Kowalczyk. W konkursie wzięli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Ze zgłoszonych 43 prac komisja w składzie; Andrzej Kowalczyk, Małgorzata Stolarczyk, Mariola Kamińska zakwalifikowała do etapu powiatowego konkursu: „ Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego” prace następujących uczniów:

• Emilia Tkaczyk, kl. I gimn.
  • Żaneta Lis, kl. VI sp.
  • Agnieszka Bartocha, kl. I gim.
  • Krzysztof Pryt, kl. II sp
  • Marta Błażejewicz, kl. I gim
  • Anita Wosińska, kl. IV sp
  • Klaudia Cierpica, kl. II gim
  • Mariola Patyńska, kl. I gim
  • Izabela Kapelusz, kl. VI sp
  • 10. Emilia Kowalczyk, kl. V sp
  • 11. Patrycja Pakuła, kl. I sp w Świdnie
  • 12. Marta Piskorek, kl. I gim
  • 13. Joanna Kowalczyk, kl. VI sp
  • 14. Anna Bartacha, kl. VI

W dniu 22 maja prace zostały przekazane do wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Zobacz kilka prac

Agnieszka BartochaMarta BłażejewiczPatrycja PakułaKrzysztof PrytJoanna KowalczykEmilia Kowalczyk