Get Adobe Flash player

"Młodzi w poszukiwaniu autorytetów"

"Moi drodzy! Tematem tego artykułu będą ...WASZE AUTORYTETY. Tak między nami - zastanawialiście się kiedyś, kto jest dla Was przykładem, wzorem do naśladowania ? Bardzo bym chciała usłyszeć odpowiedzi, no ale w tej chwili to niestety niemożliwe. Zdradzę Wam więc, kto dla mnie jest autorytetem. Kto najbardziej zaimponował mi swoim sposobem bycia, osiągnięciami, dokonaniami - krótko mówiąc swoim życiem (...).

Tak rozpoczyna się moja praca, która została wyróżniona przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w konkursie "Młodzi w poszukiwaniu autorytetów" (jest zamieszczona na stronie internetowej szkoły - tutaj).

12.12.2007 r. wraz z panią Jolantą Lichosik wybrałyśmy się do Miejskiego Domu Kultury w Kielcach po odbiór wyróżnienia. Była bardzo miła atmosfera i pyszny poczęstunek. Spotkaniu towarzyszył śpiew chóru z kieleckiego gimnazjum. Następnie pan Kurator wręczył wyróżnienia i nagrody oraz złożył wszystkim serdeczne gratulacje.

Bardzo się cieszę, że miałam zaszczyt tam być. Życzę każdemu, aby przez chwilę poczuł się jak ja - ach ten uścisk ręki i ta… satysfakcja.

Kasia Skwarek

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ