Konkurs: Młody Torreador rozstrzygnięty

Zakończyliśmy siódmą edycję internetowego konkursu ortograficznego dla najmłodszych: "Młody Torreador". Wzięło w nim udział 24 uczniów klas II -III szkoły podstawowej. Uczestnicy konkursu musieli nie tylko pokonać wiele ortograficznych "byków", ale również poradzić sobie z obsługą aplikacji Word i poczty internetowej. Każdy z uczestników musiał wypełnić i odesłać do naszej redakcji trzy dyktanda. Niestety, nie wszyscy uczestnicy spełnili ten warunek.

Najlepszymi umiejętnościami ortograficznymi wykazało się pięcioro uczniów:

I miejsce - Mateusz Mulewicz, kl. III,

II miejsce - Klaudia Stolarczyk, kl. III,

III miejsce - Olga Przepiórkowska, kl. II,

IV miejsce - Ewa Dankowska, kl. II,

V miejsce - Norbert Lis, kl. II.

Szczegółowe informacje o uzyskanych punktach przez pozostałych uczestników można znaleźć TUTAJ.

Nagrody: piękne albumy i słowniki ortograficzne ufundowane przez Radę Rodziców, a także dyplomy zostały wręczone na apelu szkolnym.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu: "Młody Torreador".

Redakcja.