Kolejne sukcesy uzdolnionych wokalistek z naszej szkoły

17 grudnia 2013 w Krasocinie odbył się Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Kasia Szczepańska zachwyciła jury wykonaniem kolędy „Uciekali…”  i w kategorii szkół podstawowych zajęła I miejsce. Eliza Gacia w tej samej kategorii została uhonorowana II miejscem.

Następny sukces – już o zasięgu powiatowym – to II miejsce Elizy Gacia w Powiatowym  Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Niemieckim w kategorii szkół podstawowych, który odbył się 19 grudnia 2013 w Domu Kultury we Włoszczowie. Organizatorami konkursu były szkoły noszące imię Hetmana Stefana Czarnieckiego: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 we Włoszczowie oraz Szkoła Podstawowa w Czarncy.

Gratulujemy!