Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca, jak co roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka. W tym dniu żadna klasa nie miała lekcji.

O godzinie 8.00 wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć spektakl przygotowany przez kl. III szkoły podstawowej. Później udaliśmy się na boisko. W ramach Dnia Sportu odbyły się tam różne konkurencje sprawnościowe, m.in. bieg w workach, skoki przez skakankę itp. Po zakończeniu zawodów poszliśmy na obiad. Następnie każdy członek społeczności szkolnej dostał słodką niespodziankę w postaci loda. Później zostały rozegrane mecze w piłce siatkowej.

Na zakończenie pani dyrektor rozdała nagrody i dyplomy. Wszyscy wrócili do swych domów w dobrym humorze i z uśmiechem na twarzy. Ten dzień długo pozostanie w naszej pamięci i będzie bardzo miło przez nas wspominany.

Paulina Jamróz, Agnieszka Barcińska