WALENTYNKI

W dniu 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy, jak co roku, Dzień Zakochanych. Z tej okazji samorząd uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która została umieszczona na świetlicy szkolnej.

Już od samego rana w budynku szkolnym panował nastrój walentynkowy. Po naszej szkole grasowały dwa amory, w których role wcieliły się dwie przesympatyczne gimnazjalistki: Edyta Wdowiak i Marcelina Olczyk. Na okres próbny zatrudniły one listonosza – Paulinę Jamróz z klasy VI.

Prawie każdy dostał upominek lub kartkę od amorów, a ci, którzy nie otrzymali wyrazów sympatii nie muszą się przejmować, ponieważ jeszcze nie jedne walentynki przed nimi.

Kartki walentynkowe otrzymali również nauczyciele z dyrekcją włącznie. W atmosferze śmiechu i wielu życzeń minął w naszej szkole jeden z szarych dni lutego.

Życzymy wszystkim, aby w przyszłym roku każdy z nas otrzymał kartkę walentynkową lub symboliczny prezent.

Amorki