Get Adobe Flash player

Ach co to był za bal !!!

Do głównych tradycji karnawałowych należą zabawy oraz bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

8 lutego korytarz szkolny zamienił się w przepięknie przystrojoną sale balową. Na imprezę licznie przybyli uczniowie naszej szkoły, szczególnie klas młodszych. Gościliśmy również kilkoro dzieci przebywających podczas ferii zimowych w Olesznie oraz czwórkę wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Komornikach. Uczniowie zaskoczyli nas różnorodnością strojów. W tanecznych pląsach na parkiecie można było spotkać m.in. czarodzieja, hinduskę, księżniczkę, strażaka a nawet bohaterów gier komputerowych. Nad rozrywkową częścią imprezy czuwał Klaun, który dbał o dobry nastrój najmłodszych uczestników. to, by najmłodszym uczestnikom nie nudziło się. Jak na karnawałowy bal przystało był i wodzirej, który prowadził całą zabawę i organizował liczne konkursy.

W organizacje imprezy bardzo aktywnie włączył się Samorząd Uczniowski, za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorki: p. A. Mietelska, p. B. Jasnos

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ