Dzień Samorządu Uczniowskiego

Dnia 19 marca w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Na początku imprezy cała społeczność szkolna udała się na boisko szkolne, gdzie została spalona marzanna. Po powrocie do szkoły zaczęły się występy na sali gimnastycznej. Wszystkim podobał się występ grupy tanecznej „Step by Step”. Następnie odbył się konkurs: „Śpiewać każdy może”.

Polegał on na tym, że każda klasa miała za zadanie zaśpiewać piosenkę.

Klasy 0-3 śpiewały piosenki o wiośnie. Klasy 4, 5 i 6 wykonały różne utwory muzyczne. Jednak co do przebrania nikt nie miał szans z klasą II A Gim., gdzie chłopcy przebrali się za panie, a dziewczyny za panów. Pozostałe klasy wypadły dobrze. Wygrała klasa I Gim. z piosenką pt.: „Nasza klasa”.

Klasy 4-6 i przybyli goście z Domu Dziecka w Nagłowicach rozegrali mecz piłki siatkowej. Uczniowie Gimnazjum natomiast rozegrali mecz z naszym gronem pedagogicznym. W Dniu Wiosny gościliśmy dzieci z Domu Dziecka w Nagłowicach. Na koniec imprezy pani dyrektor wręczyła gościom upominki. Wszyscy świetnie się bawili.

Emilia Tkaczyk, II a Gim.