Walentynki w naszej szkole

Społeczność naszej szkoły podtrzymała ten sympatyczny zwyczaj. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką p. A. Mietelską oraz wychowawczynią świetlicy p. B. Tkaczyk - Omasta przygotował szkolną pocztę walentynkową. W dzień poprzedzający Dzień Zakochanych w świetlicy szkolnej wystawione było pięknie udekorowane pudełko, które pełniło funkcję walentynkowej skrzynki pocztowej. Gdy wszyscy chętni uczniowie wrzucili do skrzynki swoje pocztówki, „Amorki”, czyli przewodnicząca SU wraz z zastępcą wręczały walentynki.

Aleksandra Picheta, kl. VI

4.jpgWalentynki to święto, które zna każdy z nas, bez względu na wiek. 14 lutego to międzynarodowy Dzień Zakochanych, którego tradycją jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często anonimowe, pisane wierszem.

Społeczność naszej szkoły podtrzymała ten sympatyczny zwyczaj. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką p. A. Mietelską oraz wychowawczynią świetlicy p. B. Tkaczyk - Omasta przygotował szkolną pocztę walentynkową. W dzień poprzedzający Dzień Zakochanych w świetlicy szklonej wystawione było pięknie udekorowane pudełko, które pełniło funkcję walentynkowej skrzynki pocztowej. Gdy wszyscy chętni uczniowie wrzucili do skrzynki swoje pocztówki, „amorki”, czyli przewodnicząca SU wraz z zastępcą wręczały walentynki.

Poczta walentynkowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarówno najmłodszych uczniów, jak i tych najstarszych. To był wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych z naszej szkoły :) !Język

Aleksandra Picheta kl. VI SP