XXXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

XXXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbieramy pieniądze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 28 stycznia 2024r. (niedziela) w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło tegorocznego 32 Finału brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” .Mottem akcji jest: „Tu wszystko gra OK!” Jak wynika z informacji, w tym roku Fundacja WOŚP planuje zebrać pieniądze, by zakupić urządzenia dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, rehabilitacji i torakochirgurgii chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Na ten właśnie cel będziemy zbierać pieniądze podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tradycyjnie już wolontariusze z 34 Drużyny Harcerskiej w Olesznie będą w tym dniu kwestować na placu przy Kościele Parafialnym w Olesznie. Zachęcamy wszystkich chętnych do wsparcia tej akcji. Dzięki naszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom i naszemu zaangażowaniu w te działania, mamy możliwość pomocy chorym. Wierzymy, że przekazane pieniądze w tą styczniową niedzielę, poprawią los potrzebujących. Fajnie jest być razem, bez względu na wiek i przekonania. I to jest chyba najważniejsza rzecz, która powinna nam przyświecać w tym dniu.

Wolontariusze z Oleszna